NAHORU, DOLŮ – ANEB OHLÉDNUTÍ ZA ROKEM 2021

Uplynulý rok byl pro nás v Ego Harmony velice pestrý. Některých cílů, které jsme si stanovili, jsme dosáhli, a některé se nám naplnit nepovedlo. Byl to zkrátka pestrý rok v dobrém i zlém. Celkově jej však i přes koronavirovou pandemii hodnotíme kladně.
 

Co se povedlo

Měli jsme v plánu uvést na trh čtyři vyladěné novinky. Uspěli jsme jen napůl. Noční krém a přírodní odličovací pěna ARGAN & OPUCNIE si rychle získaly vaši oblibu. Jejich vývoji jsme věnovali více než rok a z výsledku jsme nadšeni. Noční krém představuje spojení toho nejlepšího z přírody a moderní vědy: arganový a opunciový olej, vitaminy B3, C a E, koenzym Q10, skalní růže, gynostema pětilistá, světlice barvířská, kozinec blanitý a další složky, které dohromady daly vzniknout jedinečnému anti-aging nočnímu krému. U odličovací pěny se nám podařilo dosáhnout toho, aby byla skutečně účinná u voděodolného líčení. To vše bez použití konvenčních, chcete-li umělých složek.

Tohle jsme nestihli

Oční sérum jsme úspěšně vyladili a otestovali u Státního zdravotního ústavu. Bohužel se nám kvůli dění ve světě, kde chybí obalový materiál všeho druhu, nepodařilo uvést ho včas na trh. Doufáme, že to brzy napravíme. Ideálně v prvních měsících roku 2022. U pleťového tonika nás zdrželo ladění receptury. Nechceme do světa pouštět přípravek, se kterým nejsem spokojeni na 100 %. I zde se však blížíme k cíli. Tedy i tonikum bychom vám chtěli v průběhu roku 2022 představit.

Všimli si nás ve světě

Na co jsme v uplynulém roce pyšní, to jsou ocenění, která jsme získali od mezinárodní odborné poroty celosvětové soutěže přírodních kosmetických značek Global Green Beauty Awards 2021. Vyživující krém získal stříbrnou medaili v kategorii Best Argan Products. Pleťový peeling v kategorii Best Cruelty Free Beauty Products získal dokonce medaili nejcennější, zlatou.

ggba2021

Také úřady nám věnovaly pozornost

V červnu si nás všimla i krajská hygienická stanice. Předvolala nás k namátkové kontrole tzv. správné výrobní praxe a dokumentace kosmetických přípravků. Pro kontrolu jsme museli kromě jiného připravit dokumentaci, která jen u dvou přípravků čítala 378 stránek. A verdikt? Dodržujeme správnou výrobní praxi, výrobky splňují požadavky na bezpečnost, splnili jsme všechny oznamovací povinnosti, provedli jsme posouzení bezpečnosti všech přípravků, uchováváme veškerou dokumentaci a přípravky jsou označeny stanovenými údaji. A protože jsme slíbili nic nezatajovat, kompletní výsledek kontroly je ke stažení v Aktualitách.

Pomáhat se dá i bez zisku

Slíbili jsme, že každý rok část našeho zisku věnujeme na dobročinné účely. V roce 2021 jsme na zisk nedosáhli. Ne snad proto, že by se nám nedařilo, že bychom nedokázali řídit vlastní finance, nemůžeme to ani svádět na pandemii. Zisk jsme nevytvořili, protože jsme všechny finance nasměrovali do vývoje nových produktů.

Dobročinnými aukcemi to začalo

Přestože jsme zisk nevygenerovali, rozhodli jsme se, že pomáhat alespoň trochu chceme. Věnovali jsme proto naše produkty do dobročinné aukce Pomáháme útulkům z.s. Jak název napovídá, tento spolek pomáhá opuštěným zvířatům. Projekt, kterému můžete pomoci na stránce https://pomahameutulkum.eu/, během 20 aukcí získal téměř 400 tisíc korun.

Produkty jsme věnovali i skupině Mám ❤️ pomáhám, která ve spolupráci s Nadačním fondem Patříme k sobě Oli získává prostřednictvím dobročinných aukcí finance na pořízení rehabilitačních a kompenzačních pomůcek pro handicapované. Třetí pomoc směřovala do Domu domácí péče Samopše poskytujícího celodenní péči zejména osobám trpícím Alzheimerovou chorobou. Klientům tohoto domova jsme věnovali 60 našich produktů péče o pleť.

Zdravotní sestřičky si taky zaslouží poděkování

Rovných 100 vyživujících krémů jsme věnovali prostřednictvím Nadačního fondu Kapka naděje zdravotním sestřičkám, které v první linii pečují o naše děti v nemocnicích. Pokud byste se chtěli zapojit do pomoci prostřednictvím Kapky naděje, informace najdete na oficiálních stránkách fondu: https://www.kapkanadeje.cz/ nebo na facebookovém profilu https://www.facebook.com/kapkanadeje.

Víme, že naše pomoc není bůhvíjak velká. A pravděpodobně nikdy nedokážeme pomáhat tolik, jak bychom si přáli. Pevně však věříme, že i díky dosavadní podpoře, kterou od mnohých z vás dostáváme, budeme moci naši pomoc každoročně rozšiřovat a zvětšovat.

Plány na rok 2022

Ani v novém roce nechceme usnout na vavřínech. Naopak! Kromě toho, že budeme na trh uvádět zmíněné oční sérum a pleťové tonikum, zahájili jsme vývoj dalších tří novinek. Nedokážeme v této fázi vývoje slíbit, kdy přesně vám je představíme. Rádi bychom to stihli v průběhu roku.

Za tým Ego Harmony vám všem v novém roce přeji především zdraví, a abyste dosáhli na všechny cíle a mety, které si stanovíte.

Se srdečným pozdravem

František Vorel

pf 2022 (768 × 543 px)

Zpět do obchodu