LIFT OLÉOACTIF®: FRANCOUZSKÝ ZÁZRAK V BOJI PROTI VRÁSKÁM

Noční krém ARGAN & OPUNCIE kromě tradičních přírodních složek obsahuje francouzskou přírodní recepturu LIFT Oléoactif®, která se připravuje pomocí jedinečné patentované zelené technologie. Její liftingový účinek zmírňuje projevy stárnutí pleti jak redukcí hlubokých vrásek, tak i korekcí jemných linek.
 

Receptura v sobě koncentruje klíčové biomolekuly oleje ze světlice barvířské, výtažků z plamatky zelené a kozince blanitého. To vše doplňují molekuly koenzymu Q10 a vitaminu E. Díky tomuto synergickému systému má Lift Oléoactif® silný a rychlý multi-liftingový účinek i při nízké dávce. Navíc nedráždí pleť ani oči, takže je ideální pro každodenní použití. Tato 100% rostlinná aktivní látka je zcela bezpečná a certifikovaná (ECOCERT a COSMOS).

 

nocni krem2

PŘÍRODNÍ A ÚČINNÁ RECEPTURA

Vysoce účinný Lift Oléoactif® působí na viditelné známky stárnutí pleti. Koriguje hluboké vrásky i jemné linky, vyživuje pleť a zlepšuje její pevnost a pružnost. Pleť je viditelně mladší, hladší a napnutá v rekordně krátkém čase. Lift Oléoactif® v boji proti stárnutí pleti kombinuje krátkodobé a dlouhodobé mechanismy díky třem typům klíčových přírodních molekul, které jsou získávány unikátní technologií Oléo-éco-extraction, která usnadňuje jejich vstřebávání do kůže:

  1. Spilanthol extrahovaný z květů a listů plamatky zelené zmírňuje svalové napětí v obličeji, což zmírňuje viditelnost vrásek.
  2. Saponiny, jejichž Astragaloside IV extrahovaný z kořenů kozince blanitého, mají několik prokázaných účinků: podporují proliferaci fibroblastů, zmírňují degradace kolagenu a stimulují telomery DNA kožních buněk. Ty se postupem času zkracují, což způsobuje stárnutí buněk.
  3. Směs omega 6 kyseliny linolová z panenského oleje světlice barvířské a koenzymu Q10, která chrání pokožku a bojuje proti známkám stárnutí na buněčné úrovni.

OKAMŽITÁ A VIDITELNÁ REDUKCE VRÁSEK PO 5 MINUTÁCH A 28 DNECH

Tato klinická studie se zaměřila na redukci viditelných hlubších vrásek. Na skupině dobrovolnic byl proveden slepý test proti placebu: panel 10 žen se zralou pletí ve věku 61 až 65 let. Dobrovolnice si po dobu 28 dnů dvakrát denně aplikovali na jednu polovinu obličeje placebo krém (bez receptury Lift Oléoactif®) a na druhou polovinu krém obsahující 1 % Lift Oléoactif®. Měření hloubky a délky vrásek se provádělo po 5 minutách od aplikace a po 28 dnech.

 

lift oleoactif 1

  • Za pouhých 5 minut Lift Oléoactif® redukuje hlavní vrásky o 25,6 % ve srovnání s placebem.
  • Po 28 dnech aplikace krému s Lift Oléoactif® výrazně redukuje hluboké vrásky.
  • Po první aplikaci se hlavní vráska redukuje až o 64,8 % a má téměř vymizí po 28 dnech (až 98,1% snížení viditelnosti hlavní oční vrásky).

VIDITELNÁ REDUKCE JEMNÝCH VRÁSEK A LINEK PO 5 MINUTÁCH, 28 A 56 DNECH

Studie byla provedena na skupině 12 žen ve věku 49 až 60 let. Dobrovolnice si aplikovaly dvakrát denně po dobu 56 dnů placebo krém na polovinu obličeje a krém obsahující 1 % Lift Oléoactif® na druhou polovinu obličeje. Měření drsnosti pokožky se provádělo po 5 minutách od aplikace, po 28 dnech a po 56 dnech.

 

lift oleoactif 2

  • Již po jedné aplikaci má Lift Oléoactif® pozitivní účinek na mikroreliéf pokožky.
  • Po 28 dnech Lift Oléoactif® napíná pokožku a redukuje vrásky i jemné linky o více než 381,3 % ve srovnání s placebem.
  • Po 56 dnech se kvalita pleti výrazně zlepšila. Lift Oléoactif® napíná a vyhlazuje pokožku až 35,6krát efektivněji než placebo krém.

 

lift oleoactif 3

Originální znění můžete stáhnout zde.

Zpět do obchodu