DVOJNÁSOBNÉ ZASTOUPENÍ VE SVĚTOVÉM FINÁLE PRO NAŠE PŘÍPRAVKY

Touto novinkou se pochlubit prostě musíme. Naše přípravky po roce opět zaujaly odbornou porotu celosvětové soutěže určené značkám přírodní kosmetiky.
 

Již v loňském ročníku celosvětové soutěže Pure Beauty Global Awards byl vyživující krém ARGAN & OPUNCIE vybrán do finále v kategorii Best New Anti-aging Product. Specialitou této soutěže je, že se ve velkém finále vyhlašuje pouze vítěz. Druhá a třetí místa vyhlašována nejsou. Vloni se náš krém celkovým vítězem nakonec nestal. Umístění našeho vůbec prvního produktu v top 10 na světe nám i tak udělalo nesmírnou radost. Také nám to naznačilo, že jsme na naši cestu světem přírodní kosmetiky vykročili pravou nohou.

Je nám ohromnou ctí a současně velkým závazkem do budoucna, že nás odborná porota v Londýně vybrala do velkého finále podruhé za sebou. A letos dokonce ve dvou různých kategoriích.

 

nocni krem_1

Noční krém ARGAN & OPUNCIE porota vybrala mezi desítku finalistů v kategorii Best New Night Cream, tedy v kategorii Nejlepší noční krém. Odličovací pěna ARGAN & OPUNCIE si místo ve finále vydobyla v kategorii Best New Cleanser pro přípravky určené k čištění pleti.

Pure Beauty Global Awards patří mezi největší světové soutěže přírodní kosmetiky. Do minulého ročníku bylo přihlášeno rekordní množství produktů, téměř 800 ze 42 zemí světa.

odlicovaci pena

Prosím, držte nám ve finále palce. Absolutní vítěz bude v Londýně vyhlášen 31. května.

Zpět do obchodu