EGO HARMONY OPĚT ZAUJALA POROTU CELOSVĚTOVÉ KOSMETICKÉ SOUTĚŽE

15. července 2021 byly zveřejněny výsledky Global Green Beauty Awards 2021, celosvětové soutěže kosmetických produktů, které jsou vyvíjeny s ohledem na účinnost, šetrnost, ekologii a udržitelnost. Mezinárodní porota letos vybírala z více než 400 produktů z celého světa.
 

Jsme velice rádi, že mezi oceněnými kosmetickými přípravky byly oba naše první produkty. Vyživující krém ARGAN & OPUNCIE potvrdil, že jeho zařazení mezinárodní porotou do finále Pure Beauty Global Awards v kategorii Nejlepší anti-aging produkt roku 2021 nebyla náhoda. Nyní v celosvětové konkurenci získal stříbrnou medaili v kategorii Best Argan Product, nejlepší produkt s arganovým olejem.

 

vyzivujici krem

Nejvyšší příčku, zlatou medaili, získal Pleťový peeling ARGAN & OPUNCIE, a to v kategorii Best Cruelty Free Beauty Product, oceňující výrobky, které nejen že nejsou testovány na zvířatech, ale ani žádná z jejich složek takto není testována. Jednotlivé složky navíc nesmějí mít živočišný původ. Jediná povolená výjimka je včelí vosk, jehož získávání včelám nijak neubližuje.

pletovy peeling

Na významu Global Green Beauty Awards přidává také to, že se nezaměřují pouze na novinky daného roku, ale oceňují i produkty, které jsou v prodeji i několik let. Tato ocenění jen potvrzují, že naším cílem je poskytovat vysoce účinnou a šetrnou péči v souladu s přírodou. Jsme rádi, že jsme se zařadili mezi vítěze GGBA obdobně jako v minulosti např. Avon, Shiseido, Mary Kay, Natura Siberica a Zenz.

Zpět do obchodu