DO TŘETICE VŠEHO DOBRÉHO, KRÉM NA RUCE ZABODOVAL

Odborná porota v Londýně udělila krému na ruce ARGAN & OPUNCIE zlatou medaili na světové soutěži Global Green Beauty Awards 2023 v kategorii Best Vegan Hand Product, tedy v kategorií přípravků určených pro péči o ruce.
 

2021, 2022  a 2023. To jsou roky, kdy některý z našich přípravků získal zlatou medaili na světové soutěži přírodní kosmetiky Global Green Beauty Awards. Spolu s jednou stříbrnou a jednou bronzovou medailí jich přípravky Ego Harmony posbíraly již pět.

Květen15

Soutěž je určena pouze kosmetickým přípravkům, které splňují přísná kritéria. Vítěze vybrala porota 6 expertů na krásu podle dvou faktorů: Jednak porotkyně samotné produkty několik měsíců testovaly samy na sobě. Druhým kritériem bylo to, jak jsou jednotlivé produkty „zelené a čisté“, tedy zda jsou použité složky skutečně přírodní, ekologické a udržitelné.

V krátkém komentáři porota shrnula hodnocení krému na ruce takto: „We love the lovely aroma of this product and how silky soft hands are left." To by se dalo přeložit takto: „Milujeme krásné aroma tohoto přípravku a hedvábně jemné ruce, které zanechává."

Květen5

Zpět do obchodu