Oblíbený pleťový peeling ARGAN & OPUNCIE se opět chystá

Oblíbený pleťový peeling ARGAN & OPUNCIE se opět chystá - Ego Harmony    Chystáme novou šarži oblíbeného pleťového peelingu, který vloni na světové soutěži Global Green Beauty Awards získal zlatou medaili.

Velice se omlouváme všem, kteří na našich stránkách v posledních dnech marně hledali pleťový peeling. Připravujeme novou šarži. Bohužel je v dnešní době složitější než kdy jindy získat od dodavatelů obaly. Doufáme, že nejpozději na začátku října bude nová šarže oceněného peelingu připravena. Alespoň takové jsou aktuální informace od výrobce tub. Jakmile budeme mít novou šarži připravenou, okamžitě peeling vrátíme do stálé nabídky, stejně jako Růžový duet a Velký dárkový set.

Současně bychom se s vámi chtěli podělit o novinky, které chystáme. Ve stejném termínu, tedy začátkem října, uvedeme další vyladěné produkty. U Státního zdravotního ústavu jsme úspěšně otestovali pleťové tonikum. V srpnu bude testován také krém na ruce ARGAN & OPUNCIE. A veřte, bude pořádně "nabombený".

Všem velice děkujeme za přízeň a omlouváme se, že se nám nepodařilo načasovat dodávky obalů tak, aby nevznikl výpadek v prodeji peelingu.

 

Za Ego Harmony Vám přeji krásné léto,

František Vorel

 

CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek.