Nourishing package

ARGAN & PRICKLY PEAR

1 Rating Art.No.: 007
Manufacturer:
Discontinued product
Nourishing package
In the package

1 nourishing face cream
1 gentle face scrub

Country of origin Czech Republic

Součástí pečujícího balíčku za zvýhodněnou cenu je vyživující krém ARGAN & OPUNCIE kombinující vzácné esenciální oleje: levandulový, arganový a opunciový, které mají skutečně jedinečné a nenahraditelné vlastnosti. Tyto silné přírodní antioxidanty bohaté na vitamin E, betakaroteny, minerály a nenasycené mastné omega kyseliny podporují tvorbu kolagenu, čímž účinně bojují proti stárnutí pleti, udržují pleť hydratovanou a chrání  ji před ztrátou pevnosti a pružnosti. Vyživující krém je ideální i pro péči o citlivou pleť se s klony k tvorbě akné. Aktivní látky regulují vylučování mazových žláz, niacinamid, zmírňuje zánětlivé procesy a zarudnutí, pomáhá zesvětlovat pigmentové skvrny a posiluje obrannou funkci pleti. Krém je vhodný pro denní použití pod make-up i pro regeneraci v průběhu noci.

V balíčku najdete i náš jemný přírodní pleťový peeling ARGAN & OPUNCIE se vzácným opunciovým, arganovým, avokádovým a chmelovým olejem. Peeling účinně odstraňuje odumřelé kožní buňky, zbavuje pokožku nečistot a nadměrné mastnoty. Argan a opuncie jsou unikátními přírodními antioxidanty, které pomáhají eliminovat volné radikály a stimulují růst nových kožních buněk. Díky vysokému obsahu omega kyselin, vitaminů a minerálů navíc zmírňují projevy akné a bojují proti předčasnému stárnutí pokožky. Při pravidelném používání bude vaše pleť opět vitální, pružná a jemná na dotek.

 

Ekologické balení

Dárkový balíček je ekologicky zabalen do recyklovaných materiálů. Fixační výplní je ekologická dřevitá vlna, kterou lze jednoduše vhodit do kompostu. Jako vnější přepravní obal používáme tašky vyrobené ze škrobu. Ačkoliv připomínají "igelitky", lze je bez výčitek vhodit do bioodpadu, protože jsou vhodné k průmyslovému kompostování. Při svém rozkladu nezanechávají mikroplasty ani jiné škodlivé látky.

 

Doporučené použití, skladování a složení přípravků najdete zde:

Vyživující krém
Pleťový peeling

Neobsahuje parabeny, silikony, SLS, ftaláty ani minerální oleje.
Mikrobiologicky a dermatologicky testováno u Státního zdravotního ústavu (
certifikát ke stažení zde).

[!] Price Alert

We are happy to inform you about a price change of this product respectively when it hits the price you want to purchase.

captchaShow another code
Write Product Review
No review available for this item.
 
YOU WANT TO KNOW ABOUT NEWS AND EVENTS FIRST?
So go ahead and sign up for our newsletter